6:00 Rodzinka.pl

Synowie Boskich cieszą się, że nadeszły ferie. Rodzice nie podzielają entuzjazmu dzieci, ponieważ muszą zorganizować im czas. Kuba odkrywa, że ma nadprzyrodzony dar.

6:30 Pożyteczni.pl

Magazyn reporterski opisujący działalność organizacji pożytku publicznego i formy aktywności obywatelskiej. Pokazuje ludzi, którzy postanowili zmienić otaczającą ich rzeczywistość.

7:05 M jak miłość

Marta chce jak najszybciej wyjechać do Moskwy, prosi Norberta o pomoc. Magda dowiaduje się o zaginięciu Jacka. Krzysztof odwiedza Filarskiego. Zastanawia się, czy pracować w jego firmie.

8:00 Pytanie na śniadanie

Program na żywo prowadzony przez pary znanych osób. To swoiste kompendium wiedzy o przyzwyczajeniach, różnicach w postrzeganiu otaczającej rzeczywistości i sposobach bycia.

10:55 Panorama

Główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki, podsumowujący najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata.

11:10 Barwy szczęścia

Po pogrzebie Marty Paweł nie jest pewien, czy chce kontynuować pracę nad filmem o Walawskiej. Ku jego zaskoczeniu Dąbrowski zamierza włączyć Umińską do projektu.

11:45 Na dobre i na złe

Przemek angażuje Olę do pomocy przy reanimacji. Wytrącony z równowagi tajemniczym telefonem Adam nie może skupić się w trakcie operacji. Falkowicz daje Wandzie kolejną dawkę leku.

12:50 Tylko z tobą

Yigit postanawia wyprowadzić się razem z Nur. Znajdują dom, który Nur urządza. Iclal poleca Aytul załagodzić sytuację z wujostwem Nur. Chce mieć sprzymierzeńców. Odbywa rozmowę z Mertem.

13:45 Na sygnale

Renata przechodzi drenaż krwiaka. Zostaje wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Potocki oskarża Górę o popełnienie błędu, gdy nie skierował koleżanki po urazie głowy na tomografię.

14:25 O mnie się nie martw

Irena ma depresję wywołaną przez dawną miłość, Michała, który nie rozpoznał jej po latach. Krzysiek i jego koledzy postanawiają ponownie doprowadzić do spotkania profesora z kobietą.

15:20 Kulisy serialu "Barwy szczęścia"

15:25 M jak miłość

Bandyci przetrzymują Anię i Szymka. Radek szantażuje Marcina. Grozi, że Marcin nie zobaczy syna, jeśli nie odda zgromadzonych przez dziennikarkę materiałów.

16:30 Koło fortuny

Uczestnicy kręcą kołem, a następnie odgadują hasła, typując za określoną sumę pieniędzy spółgłoskę znajdującą się na kole. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło, zatrzymuje wygraną.

17:10 Meandry uczuć

Dżesur spędza z Suhan noc poślubną. W tunelu pod warsztatem Bulent znajduje skradzione obrazy. Dżesur odkrywa, że problemy z prądem i wodą dotyczą tylko jego posesji.

18:00 Panorama

Główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki, podsumowujący najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata.

18:35 Sport-telegram

W programie sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady, felietony archiwalne, opinie, wyniki, tabele rozgrywek, zapowiedzi audycji sportowych.

18:45 Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

18:55 Rodzinka.pl

Święta Bożego Narodzenia to w rodzinie Boskich czas spędzany razem. Zanim jednak nadejdą te chwile, trzeba kupić prezenty. Dzieci szykują podarunki dla rodziców i pułapkę dla świętego Mikołaja.

19:35 Barwy szczęścia

Po pogrzebie Marty Paweł nie jest pewien, czy chce kontynuować pracę nad filmem o Walawskiej. Ku jego zaskoczeniu Dąbrowski zamierza włączyć Umińską do projektu.

20:05 Barwy szczęścia

Bożena zauważa na peronie podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Po chwili odkrywa, że zostawił pod ławką torbę. Zawiadamia służby.

20:40 Na dobre i na złe

Doktor Orłowska odkrywa, że w Leśnej Górze będzie pracował jej kolega - anestezjolog Marcin Molenda. Mecenas Smuda ma dla Leny i Witka złą wiadomość.

21:45 Na sygnale

Doktor Banach robi wszystko, by uratować chłopaka, który został dźgnięty nożem, gdy kupował kebab w barze. Ranny wyznaje, że w lokalu, gdzie zabarykadował się napastnik, przebywa kolega.

22:25 Sekrety i grzeszki

Ronny i Nick to para najlepszych przyjaciół. Pewnego dnia Ronny jest świadkiem pocałunku, którym żona Nicka obdarza tajemniczego mężczyznę. Postanawia sprawdzić, czy przyjaciel padł ofiarą zdrady.

0:25 Akwarium, czyli samotność szpiega

Wiktor Suworow, młody oficer armii radzieckiej, pełni służbę w pułku czołgów na Ukrainie. Zwraca uwagę pułkownika Krawcowa, szefa wywiadu, wizytującego podległe mu jednostki.

1:30 Żony oligarchów. Rosja, ruble i miłość

Aleksander Gentelejew obserwuje żony rosyjskich oligarchów. Indywidualne losy poszczególnych kobiet składają się na obraz klasy społecznej, ukazują też bezpośrednie powiązania władzy i elity.

2:40 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

W konkursie telewizyjnym "Elite Chef" uczestnicy mają rozpoznać gatunek serwowanego mięsa. Na podanej gałce ocznej jedna z zawodniczek dostrzega szkło kontaktowe.

3:35 Paradoks

Joanna orientuje się, że Kaszowski uczestniczy w nielegalnej operacji. Aby jeszcze raz go zweryfikować, bada kolejną sprawę z przeszłości inspektora.

4:25 Licencja na wychowanie

Babcia i dziadek Leszczyńscy są oburzeni odrzuceniem propozycji, by Paweł i Weronika przeprowadzili się do nich. Mateuszek Barański obchodzi urodziny. Z tej okazji rodzice przygotowują przyjęcie.

4:55 Licencja na wychowanie

Paweł myślami wraca do młodości. Chce zabrać Weronikę na koncert i wypić wino przy blasku księżyca. Kupuje kurtkę ramoneskę i glany. Weronika jest sceptycznie nastawiona do pomysłów Pawła.

5:55 Rodzinka.pl

Ludwik i Natalia chcieliby czasem oderwać się od rodzinnych obowiązków, lecz nie mają z kim zostawić dzieci. Niestety, kolejne kandydatki na nianię nie spełniają ich wymogów.