6:00 Mistrzowie remontu

6:50 Kupić sobie plażę

Buck i Rosie poszukują rezydencji za milion dolarów, która będzie mieć prywatny port, kuchnię na świeżym powietrzu i widok na plażę.

7:15 Kupić sobie plażę

Bill i Shelley chcą zamieszkać i założyć rodzinę na brzegu jednej z wysp Outer Banks. Ich marzeniem jest, by na plażę można było dojeżdżać terenówką.

7:40 Salon sukni ślubnych - Kanada

Aleksandra musi jak najszybciej znaleźć doskonałą suknię ślubną. April też musi szybko dokonać wyboru kreacji, ponieważ data ślubu jest bardzo blisko.

8:05 Salon sukni ślubnych - Atlanta

Jibrell chce wyglądać jak księżniczka, ale matka niszczy marzenia córki. Kassie musi sama wybrać suknię - bez pomocy matki, która nie żyje.

8:30 Sposób na suknię

Porady stylistyczno-krawieckie . Projektantka Magdalena Socha-Włodarska zamienia pożyczone ślubne kreacje w dzieła sztuki. Panny młode mogą liczyć na pomoc stylisty Adama Chowańskiego.

9:00 Kochaj mnie mimo wszystko

Dokumentaliści towarzyszą dziesiątce samotnych osób w poszukiwaniu miłości. Na pozór zwyczajni ludzie mają poważny problem - cierpią na ukryte choroby.

10:00 Historie wielkiej wagi

11:00 Krytyczna diagnoza: Jordan i Tannis

12:00 Najgorsze tatuaże Ameryki

12:30 Megasknery

13:00 Mała piękność

Zdecydowaną faworytką jest Makenzie. Scarlett i Isabellę wspierają bogate mamy. Danielle to pewna siebie dziewczynka, która wie, jak przyciągnąć uwagę sędziów.

14:00 Cukiernicze rewolucje

Słynny cukiernik Ernst Knam wyrusza z misją ratowania upadających cukierni. Podróżuje po Włoszech, dzieli się doświadczeniami z właścicielami niedochodowych biznesów.

15:00 Porodówka

Women's Hospital w Liverpoolu to największy szpital położniczy w Europie. Gary podtrzymuje na duchu 41-letnią partnerkę Yvonne, którą meczą skurcze porodowe.

16:00 Historie wielkiej wagi

17:00 Historie wielkiej wagi

18:00 Wielkie wesela amerykańskich Romów

19:00 Salon sukni ślubnych

19:30 Salon sukni ślubnych

20:00 Salon sukni ślubnych

20:30 Historie wielkiej wagi

21:30 Obcy wewnątrz nas

22:30 Urodzie na ratunek

Zespół doświadczonych specjalistów spieszy z pomocą ludziom, którzy padli ofiarą źle przeprowadzonych zabiegów kosmetycznych i operacji plastycznych.

23:30 Uzdrowiciel: Czy to możliwe?

Charlie Goldsmith odwiedza dwuletniego chłopca ze skomplikowanym schorzeniem genetycznym. Potem pomaga mężczyźnie, któremu ból w ramieniu niszczy karierę.

0:30 Operacje plastyczne do poprawki

Dwóch znanych chirurgów z Kalifornii, Paul Nassif i Terry Dubrow, podejmuje odważne próby korekty nieudolnie przeprowadzonych lub sknoconych operacji plastycznych.

1:30 Włoska randka w łóżku

Włoska edycja programu. Dwoje nieznajomych spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Widzowie przekonają się, czy 30 minut wystarczy, by się zakochać.

2:00 Tatuaż do poprawki

Doświadczeni eksperci od tatuaży pomagają osobom, które żałują, że zdecydowały się pokryć ciała permanentnymi rysunkami.

2:48 Urodzie na ratunek

Zespół doświadczonych specjalistów spieszy z pomocą ludziom, którzy padli ofiarą źle przeprowadzonych zabiegów kosmetycznych i operacji plastycznych.

3:36 Bardzo ostry dyżur

Wizyty w izbach przyjęć brytyjskich szpitali, gdzie trafiają pacjenci z dolegliwościami i urazami, a personel robi wszystko, by im pomóc.

4:24 Mała piękność

Zdecydowaną faworytką jest Makenzie. Scarlett i Isabellę wspierają bogate mamy. Danielle to pewna siebie dziewczynka, która wie, jak przyciągnąć uwagę sędziów.

5:12 Wielkie wesela amerykańskich Romów

W Stanach Zjednoczonych mieszka około miliona Romów i travellersów. Program ukazuje, jak wygląda organizacja wielkich i ekstrawaganckich ślubów, z których słyną te społeczności.