6:00 Nowy dzień z Polsat News

7:45 My3

Program dla dzieci młodzieży, który prowadzą Natalia, Julia i Karolina, wokalistki zespołu muzycznego My3. Zabierają one widzów w kolorowy świat marzeń i nauki.

8:15 Jeźdźcy smoków: Obrońcy Berk

Przygody młodego wikinga Czkawki, smoka Szczerbatka oraz grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy próbują pogodzić okrutne dzikie bestie z codziennym życiem mieszkańców wyspy Berk.

8:45 Shrek 3-D

Lord Farquaad został połknięty przez Smoczycę, ale jego duch powraca. Z pomocą Teloniusza porywa Fionę, aby zrzucić ją z wodospadu, by zginęła na kamienistym dnie. Shrek i Osioł ruszają na ratunek.

9:00 Jeźdźcy smoków: Na końcu świata

Podczas poszukiwania zbiegłego z więzienia Dagura Szalonego Czkawka i Szczerbatek znajdują magiczny przedmiot. Dzięki niemu wraz z przyjaciółmi z krainy Berg przeżyją wiele emocjonujących przygód.

9:25 Potwory kontra obcy: Dynie-mutanty z kosmosu

W rodzinnym miasteczku Susan tuż przed Halloween wykryto istnienie obcych. Zespół "wybryków natury" rozpoczyna śledztwo. Gdy nadchodzi Halloween, lampiony z dyni ujawniają prawdziwe, potworne oblicza.

10:00 Makaronowy zawrót głowy

Talk-show, w którym gospodarze - Paulina Chylewska i Szymon Kołecki - zaproszą do kuchni i ugoszczą znane i lubiane postaci. Porozmawiają z nimi na różne smaczne tematy.

10:15 Ewa gotuje

Program Ewy Wachowicz, w którym autorka pokaże, jak gotować zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi przy jednoczesnym zachowaniu polskiej tradycji.

10:45 Makaronowy zawrót głowy

Talk-show, w którym gospodarze - Paulina Chylewska i Szymon Kołecki - zaproszą do kuchni i ugoszczą znane i lubiane postaci. Porozmawiają z nimi na różne smaczne tematy.

11:00 Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Władzę w Narnii sprawuje król Miraz, który wygnał księcia Kaspiana. Rodzeństwo Pevensie ponownie wyrusza w podróż do baśniowego świata by wesprzeć Kaspiana i uchronić Narnię przed rządami despoty.

14:10 Galimatias, czyli kogel-mogel II

Kasia wraca na wieś już jako żona Pawła. Kłopot w tym, że dziewczyna nie myśli na razie o dzieciach, chce skończyć studia. Z tego powodu kłóci się z mężem, który bardzo pragnie potomka.

16:15 Kabarety Rybnik 2017

Robert Korólczyk w ciągu 20 lat występów kabaretowych wykreował wiele różnorodnych postaci. W programie autorzy chcą pokazać wszystkie te twarze, a zaproszeni goście zaprezentują jego słynne monologi.

18:20 Chłopaki do wzięcia

Obraz prowincjonalnej Polski, pełnej biedy, nudy i beznadziei. Młodzi mężczyźni, mimo braku pieniędzy i perspektyw, starają się znaleźć kandydatki na żony.

18:50 Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

19:20 Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:25 Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:30 Świat według Kiepskich

Boczek twierdzi, że widział w piwnicy upiora. Początkowo sąsiedzi mu nie dowierzają. Wkrótce plotka wywiera na wszystkich wrażenie i z czasem ulegają oni psychozie - unikają schodzenia do piwnicy.

20:05 Rio II

Papugi Blu i Jewel wyruszają do amazońskiej dżungli, by poznać innych przedstawicieli swojego gatunku i ratować las przed zniszczeniem z rąk człowieka.

22:30 Cenny ładunek

Po nieudanym skoku gangster Eddie ściga piękną złodziejkę, Karen, która go wystawiła. Kobieta postanawia odzyskać zaufanie Eddiego. Zleca byłemu chłopakowi kradzież przesyłki z rzadkimi klejnotami.

0:25 Strażnik granicy

Grupa oszustów w szeregach amerykańskich sił specjalnych planuje przemycić heroinę wartą 35 milionów dolarów. Na przeszkodzie staje były policjant z wydziału zabójstw, Jack Robideaux.

2:30 Tajemnice losu

Program interaktywny, w którym udział biorą znane wróżki. Joanna Stawińska i wróżka Akima na podstawie rozkładu kart tarota lub numerologii udzielają porad widzom, którzy zadzwonią do studia.

5:00 Disco gramy

Poranny program muzyczno-rozrywkowy. Nietuzinkowi prowadzący prezentują ciekawe wywiady z gwiazdami, ale też przeprowadzają przepełnione humorem rozmowy z widzami.